Energetický certifikát

Energetický certifikát budovy


Obraz energetickej hospodárnosti vašej budovy

energeticky certifikat

Energetický certifikát budovy

Pre informácie nás kontaktujte:


mobil: 0904 556 231
info@energeticky-certifikat.com

Energetický certifikát budovy

V rámci našich služieb vám v rýchlej lehote a za rozumnú cenu vypracujeme kompletný energetický certifikát na vašu budovu, ktorá sa môže nachádzať kdekoľvek na území Slovenska.

Okrem energetickej certifikácie naši odborne spôsobilý odborníci vykonávajú pre našich klientov Testy vzduchotesnosti budov  a Termovízne merania. Zároveň sa špecializujeme na Energetické posudky stavieb, ktoré sú potrebné pre žiadateľov o dotácie z fondov EU, ale aj pre bežných staviteľov žiadajúcich o stavebné povolenie.

Máte záujmu o energetický certifikát, alebo o cenovú ponuku, tak nás kontaktujte prostredníctvom formuláru nezáväzná objednávka (pri záujme o akciu „termovízia“ do  stručný opis objektu napíšte „akcia“) alebo telefonicky na 0904 556 231.                                                                       

Energetický certifikát je od 1.1.2008 nevyhnutný pre budovy novopostavené, významne obnovené, ktoré sa predávajú alebo prenajímajú a ich účel využívania je nasledovný: rodinné domy, bytové domy, administratívne budovy, školy a školské zariadenia, nemocnice, hotely, reštaurácie a športové haly a iné budovy určené na šport.
Energetický certifikát budovy je dokument, v ktorom sa hodnotia stavebné konštrukcie, technické zariadenia budovy (napr. spôsob vykurovania, ohrevu TÚV, osvetlenia, chladenia a vetrania) na základe čoho je budova zatriedená do energetickej triedy podľa svojej energetickej hospodárnosti. Rozsah energetických tried je od A (najhospodárnejšie budovy) až po G (najmenej hospodárne budovy). Podľa tohto zatriedenia si užívateľ môže utvoriť predstavu o prevádzkových nákladoch danej budovy.

 

Vzor certifikátu:

Valid XHTML 1.0 Strict Seo servis Valid CSS!

Copyright © 2010 Energeticky-certifikat.com | Všetky práva vyhradené | Webdesign ONCO.sk internetová reklama