Termovízia

Energetický certifikát budovy


Obraz energetickej hospodárnosti vašej budovy

termovizia

Energetický certifikát budovy

Pre informácie nás kontaktujte:


mobil: 0904 556 231
info@energeticky-certifikat.com

TERMOVÍZIA BUDOV – TERMOVÍZNE MERANIA

Termovízia budov – termovízne meranie je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako odhaliť chyby pri zateplení, úniky tepla, tepelné mosty, chyby pri osadení a utesnení výplňových otvorov.

Cieľom termovízneho merania je rýchlo, prehľadne a detailne určiť kritické miesta na objekte kde dochádza k únikom tepla, ako sú napríklad tepelné mosty na obvodovom plášti budovy, dverách, oknách a streche. Ku ktorým dochádza v spojitosti s poruchami obvodového plášťa, tepelnej izolácie alebo obsahom vlhkosti.

Termovízia alebo aj termografia je termovízne meranie pri ktorom sa bezkontaktne a nedeštruktívne meria povrchová teplota jednotlivých objektov alebo ich častí pomocou špeciálnych kamier s termovíziou.termovizia11 termovizia1111

Termovízia ponúka dve možnosti jej využitia:

termovizia

„Základné TERMOVÍZNE MERANIE za akciovú cenu 50€ ku každému ENERGETICKÉMU CERTIFIKÁTU od nás“.

Akcia platí pri minimálnej cene 130€ za Energetický certifikát rodinného domu. Pre bytové domy a ostatné budovy je akciová cena 100€ pri minimálnej cene 300€ za Energetický certifikát. Termovízne meranie za akciovú cenu bude v rozsahu 10-20 snímok bez dodatočnej analýzy. Akcia je podmienená priaznivými poveternostnými podmienkami na meranie v zimnom období.


Zaujala vás táto akciová cena alebo máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás prostredníctvom formuláru nezáväzná objednávka (do stručný opis objektu napíšte „akcia“) alebo telefonicky na 0904 556 231.


Valid XHTML 1.0 Strict Seo servis Valid CSS!

Copyright © 2010 Energeticky-certifikat.com | Všetky práva vyhradené | Webdesign ONCO.sk internetová reklama